WYBÓR
SINGLI

Oferty samotnych kobiet

Samotne kobiety z całej Polski szukają mężczyzn
poznawaj je już dzisiaj!

Masz już konto?

Zaloguj się

Portal wybierany przez Singli!

Dowiedz się czemu

Kontakty do osób samotnych

Ania

mazowieckie

Ania 37 lat Warszawa

Patrycja

łódzkie

Patrycja 26 lat Łęczyca

Jola

małopolskie

Jola 31 lat

Olga

mazowieckie

Olga 26 lat Sochaczew

Maria

wielkopolskie

Maria 30 lat Poznań

Magda

wielkopolskie

Magda 43 lat

Dominika

podkarpackie

Dominika 27 lat

Aneta

Austria

Aneta 28 lat

Marlena

mazowieckie

Marlena 33 lat Warszawa

Blanka

mazowieckie

Blanka 38 lat

Ewa

śląskie

Ewa 29 lat Częstochowa

Ludwika

warm-maz.

Ludwika 34 lat

Magdalena

mazowieckie

Magdalena 37 lat

Dorota

warm-maz.

Dorota 38 lat

Beata

dolnośląskie

Beata 39 lat Wrocław

Joanna

podlaskie

Joanna 33 lat

Marta

mazowieckie

Marta 36 lat

Monika

śląskie

Monika 29 lat

Marta

śląskie

Marta 44 lat Jaworzno

Alina

wielkopolskie

Alina 41 lat Leszno

Opinie o osób, które znalazły kobiety

To jest to, faktycznie wiele tu samotnych kobiet. Pisałem z wieloma, wybrałem jedną. Jestem zadowolony 100%

Marcin / 31 lat / Kraków

Nie spodziewałem się , że tak szybko znajdę tutaj kogoś. A jednak. Z Małgosią tworzymu udaną parę od jesieni

Tomek / 35 lat / Starachowice

Poznałem Jolę na samotnych sercach w październiku 2013. Jesteśmy od tego czasu bardzo szczśliwi a moje życie się zmieniło na lepsze!

Dominik / 43 lat / Wrocław

Porozmawiaj z osobami w sprawie kontaktów do samotnych

Samotne kobiety czekają!

Oferty samotnych kobiety dla każdego mężczyzny, który szuka wyjątkowej kobiety! Zapraszamy do darmowej rejestracji na naszym portalu.

oferty kobiet z Polski i zagranicy
będziesz mógł je bez poznawać
duża szansa na poznanie
kobiety na stałe
tysiące ofert atrakcyjnych kobiet
gwarancja satysfakcji

Samotne kobiety na wyciągnięcie ręki

Samotność pewnej częściej kobiet wynika prostu z ich nieśmiałości. Prędzej czy później trzeba jednak wyzbyć się strachu i podejmować działania mające na celu zwiększenie pewności siebie. Niewątpliwie aby tego dokonać należy nawiązywać kontakty z innymi ludźmi. Zaryzykuj już dziś

 • Stworzysz udaną relację partnerską
 • Nawiążesz wiele znajomości
 • Zaoszczędzisz swój czas na poszukiwania
 • Staniesz się pewniejszy siebie

Ogłoszenia samotnych kobiet

Zamiast spędzić kolejny wieczór na oglądaniu seriali warto wyjść z domu i dać sobie szansę na poznanie kogoś nowego. Jeśli mocno pragniemy zmian w naszym życiu to na pewno uda nam się przezwyciężyć nieśmiałość. Istnieje jeszcze grupa kobiet, która charakteryzuje się inteligencją i uznaniem w towarzystwie. Bardzo często takie kobiety mają wygórowane wymagania co do swoich przyszłych partnerów i odwlekają moment zawarcia stałego związku do momentu aż nie znajdą księcia z bajki. W efekcie żyją one w odrealnionym świecie, w którym długo pozostają samotne. Szara rzeczywistość sprawia, że pomimo wianuszka mężczyzn stojących w kolejce do serca kobiety czują one wypełniająca je pustkę. Bez wątpienia wyróżnić można wiele rodzajów kobiet samotnych. Jednakże tym, co łączy je wszystkie jest fakt, że każda z nich zasługuje na partnera, który obdarzy je szczerą miłością.

Jeżeli jesteś kobietą, która jest samotna i poszukuje partnera lub zwykłej znajomości warto rozważyć rejestrację na portalu matrymonialnym samotneserca.pl. Rejestracja trwa tylko kilka minut, a specjalnie dla Pań powstała osobna oferta. Z myślą o takich osobach jak Ty powstała specjalna, osobna strefa – jest nią strefa kobiet. Przynależność do niej daje wiele korzyści, których naprawdę warto spróbować, nic przy tym nie tracąc, a jedynie zyskujesz.

Chce wreszcie poczuć... Kobiety są po to, żeby je kochać... Tysiące samotnych kobiet czeka na Ciebie.

Samotność kobiety może wynikać z wielu czynników. Niektóre kobiet są z natury domatorkami, stronią od hucznych imprez oraz wypadów na miasto. Dużo czasu spędzają w domu, w towarzystwie swojego ulubionego zwierzaka, oglądając seriale. Kontakty międzyludzkie ograniczają one do tych związanych ze środowiskiem ich pracy czy też nauki. W wolnych chwilach plotkują godzinami przez telefon z innymi koleżankami-domatorkami. W związku z takim zachowaniem, takie kobiet nie mają zbyt wielu szans na spotkanie kogoś interesującego. W zasadzie to one same nie dają żadnych sygnałów, że kogoś potrzebują. Dlatego też pozostają samotne i do pewnego czasu im to nie przeszkadza. Wiele kobiet często zmaga się z cierpieniem, którego źródłem jest poprzedni związek. Partner, który opuścił lub sprawił wiele przykrości kobiecie na długi czas pozostaje w jej pamięci. Ponadto odrzuconej kobiecie trudno jest ponownie zaufać mężczyźnie, gdyż w jej głowie utrzymuje się jego natywny obraz, który trudno zmienić. Potrzebuje ona bodźca do zmian, który w stanie głębokiego zamknięcia w sobie jest trudny do osiągnięcia.

Szukam samotnej kobiety

Poszukiwania samotnych kobiety najlepiej zacząć od przejrzenia serwisów ogłoszeniowych. W realnym świecie kobietom niekiedy ciężko rozmawia się o ich burzliwej przeszłości, boją się także, że ich samotność zinterpretowana zostanie jako życiowa porażka. Ponadto osoby długo pozostające w samotności obawiają się braku zrozumienia. Ludzie często uważają, że z takimi osobami jest „coś nie tak”, a tak naprawdę nie znają całości historii. Bardzo wiele samotnych kobiet ogłasza się na portal dla samotnych. W tej formie, jest im łatwiej wyrazić siebie i bez zobowiązań nawiązać relacje z interesującymi osobami. Jeśli więc szukasz samotnych kobiet zapraszamy na samotneserca.pl.

Samotne kobiety po 30

Samotne kobiety po trzydziestym roku życia to coraz częstsze zjawisko w naszych czasach. Każda z nich w wielu przypadkach nie może odnaleźć przyczyny swojej samotności. Obecnie coraz więcej kobiet stawia na nowoczesny styl życia. Przebojem zdobywają one wykształcenie oraz dobrą pracę, zajmują coraz poważniejsze stanowiska, a co za tym idzie brakuje im czasu na znalezienie odpowiedniego partnera. Niestety minęły już czasy, kiedy to szkolna miłość okazywała się miłością do grobowej deski. Dzisiaj obserwujmy dużą rotacje partnerów, która jest charakterystyczną cechą modnego singla. Obecnie żyjemy w rzeczywistości promującej bycie singlem, oczywiście oprócz tego, że jesteśmy na czasie, inni odbierają nas jako atrakcyjne osoby lubiące korzystać z życia. Ten kult singla może jednak po pewnym czasie okazać się dla nas zgubny. Zanim się obejrzymy, przekroczymy trzydziesty rok życia i zdamy sobie sprawę, że jesteśmy sami jak palec. Samotność po trzydziestce to ciężki orzech do zgryzienia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Właśnie w tym czasie, będąc samotnymi zadajemy sobie pytanie, dlaczego jeszcze nie znaleźliśmy osoby, z którą moglibyśmy dzielić nasze życie. Często opuszczają nas resztki optymizmu i nadziei na lepsze jutro. Szansę na znalezienie ciekawych osób daje nam Internet, a konkretnie portale dla samotnych. Tutaj znajdziemy osoby dokładnie takie jak my, samotne oraz pragnące radykalnych zmian w swoim życiu.

Warto zauważyć, że samotne kobiety są gorzej odbierane w towarzystwie par niż samotni mężczyźni. One same nie czują się najlepiej patrząc na rówieśniczki posiadające mężów, a czasem także i dzieci. Dużo samotnych kobiet po trzydziestym roku życia traci nadzieję, że kiedykolwiek znajdą kogoś z kim założą rodzinę. Trzydziestoletnie singielki to niejednokrotnie osoby śmiałe, odważne i towarzyskie. Pomimo tego nie mogą one znaleźć odpowiedniego partnera. Czasem długotrwała samotność sprawia, że w pewnym momencie zaprzestają poszukiwań. Często też mają one zbyt wygórowane wymagania wobec przyszłych partnerów. Niewątpliwie przyczyn samotności może być wiele, jednakże w chwilach słabości należy przypomnieć sobie, że niczym przeznaczeniem nie jest bycie samotnym. Zdarza się, że samotne kobiety znajdują trochę wsparcia wśród swoich koleżanek, to dzięki nim na jakiś czas zapominają o swojej samotności. Czar jednak pryska, kiedy znajomi po raz enty powtarzają „na pewno sobie kogoś znajdziesz”. O ile na początku przynosi to nieco otuchy, o tyle gdy jest powtarzane niezmiennie od kilku lat, zaczyna nas irytować. Wtedy na poważnie zaczynamy rozmyślać nad naszą przyszłością i o naszym potencjalnym związku. Mimo wszystko powinniśmy cenić sobie wsparcie osób z naszego grona znajomych. Zmaganie się z samotnością w całkowitym odosobnieniu może być dla nas bardzo szkodliwe. Czasem warto wyjść do ludzi i choć spróbować zredukować poczucie osamotnienia.

W Internecie można znaleźć wiele ogłoszeń samotnych kobiet. Z różnych względów wybierają one portale ogłoszeniowe jak źródło nowych kontaktów. Dzieje się tak ze względu na to, że nie zawsze mają czas na poznanie osób w inny sposób. Ponadto w Internecie mogą zarejestrować się samotne kobiety bez względu na wiek. Co niewątpliwie daje szansę wszystkim, którzy chcą odmienić swoje życie. Zamieszczone ogłoszeń na portalach dla samotnych jest dość skuteczne, co jakiś czas pojawiają się informacje o parach, które poznały się właśnie przez taki portal. Pomimo uprzedzeń, niektórych osób do tego rodzaju nawiązywania relacji, warto zastanowić się czy nie jest to dobra opcja dla nas. Tak naprawdę nic nie ryzykujemy. Rejestrujemy się za darmo, profile innych osób przeglądamy za darmo, a korespondujmy tylko z osobami, które rzeczywiście wpadną nam w oko. Co więcej nie trzeba od razu się spotykać, można wymienić kilka lub kilkanaście wiadomości i na podstawie takiej wirtualnej rozmowy ocenić, czy dana osoba nam odpowiada czy nie.

W dzisiejszych czasach rozwody, rozstania oraz związki okazujące się totalną porażką są na porządku dziennym, sprawiają one w efekcie, że wiele osób jest samotnych. Życie kobiety samotnej na pozór wydać się może rajem na ziemi gdyż jest to życie bez spełniania czyichś oczekiwań, wysłuchiwania pretensji oraz zbędnych pytań. Daje to bez dwóch zdań komfort, z którego bardzo trudno nam zrezygnować, szczególnie wówczas kiedy nasza samotność trwa już wiele lat. Bardzo dużo osób zauważając szereg korzyści związanych z życiem w pojedynkę, staje się singlami z wyboru. Można powiedzieć, że takie osoby przedłużają swoje „studenckie życie” i nie związują się z kimś na stałe. Mimo wszystko w życiu każdego człowieka nachodzi moment zmian, wyrwania się z rutyny i chęci rozpoczęcia czegoś nowego. Każdy z nas chce kogoś prawdziwie pokochać i zostać przez kogoś pokochanym. To miłość nakręca nasze życie, sprawia, że do codziennych obowiązków podchodzimy z entuzjazmem i potrafimy cieszyć się z małych rzeczy. Jest to bardzo ważne w dzisiejszym świecie, w którym uczucia spadają na dalszy plan, a lansowane są wartości, które mają niewiele wspólnego z budowaniem szczęśliwego życia. Samotna kobieta z pewnością potrzebuje u swojego boku mężczyzny, który nie tylko ją pokocha, ale da jej poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Życie tylko i wyłącznie na swój rachunek nie może dawać pełnej satysfakcji. Bez nawiązywania kontaktów możemy pozbyć się umiejętności społecznych potrzebnych we wszystkich sferach gdzie stukają się ludzie. Nasze niepowodzenia w życiu prywatnych nieoczekiwanie mogą przeniknąć do naszego życia zawodowego. Warto więc zadbać o siebie i znaleźć kogoś kto będzie z nami na dobre i na złe. Pierwszym krokiem aby to uczynić, jest odłożenie na bok swoich rozterek i skupienie się na swoim szczęściu. Portal samotneserca.pl przyjmie do swojej społeczności samotne kobiety w każdym wieku, niezależnie od problemów z jakimi się borykają.

O samotnej kobiecie możemy mówić najczęściej w dwóch przypadkach. Wówczas kiedy jest samotna z wyboru oraz wtedy gdy do samotności poniekąd zmusza ją sytuacja życiowa. W pierwszym przypadku jest to kobieta, która prowadzi radosne życie singielki, nie ma żadnych zobowiązań, a partnerów zmienia dosyć często. W takiej sytuacji samotność nie doskwiera jej prawie w ogóle. Taka kobieta nie myśli o znalezieniu życiowego partnera, ani o założeniu rodziny. Jest to życie dostarczające wielu przygód, jednak nadchodzi moment kiedy bezpowrotnie traci ono swój urok. Z biegiem czasu kobieta-singielka zmienia swoje priorytety i próbuje uniknąć przyklejenia jej łatki „starej panny”. Znaczenie gorzej samotność znoszą kobiety, które znalazły się na życiowym zakręcie. Ich nieudane związku z przeszłości, ciągle jeszcze tkwią w ich głowach i sprawiają, że kobieta zmaga się ze smutkiem. Rozczarowanie spowodowane nieodpowiedzialnym zachowaniem mężczyzny sprawia, że kobieta nie zwiąże się z pierwszym, lepszym facetem, tylko bardzo skrupulatnie zweryfikuje intencje potencjalnego partnera.

Będąc samotną kobietą usiłującą ułożyć sobie życie i pragnącą znaleźć mężczyznę swojego życia, warto pamiętać aby zbytnio się nad sobą nie rozczulać i znaleźć w sobie siłę do działań, które odmienią nasze życie. Przede wszystkim nie warto narzekać na rzeczywistość i otaczające nas osoby, nie powinnyśmy tracić energii na próbę zmiany rzeczy, których zmienić nie można. Ciągłe powtarzanie haseł „dzisiaj już nie ma prawdziwych dżentelmenów” albo „gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni” nigdzie nas nie zaprowadzi. Aby zacząć zmieniać nasze życie, niewątpliwie powinnyśmy zacząć od nas samych. Uciec na trochę od wszechobecnego zgiełku i zmusić się do refleksji na temat naszej własnej osoby. Będąc samotną musimy przyjąć dość egoistyczne, ale poprawne nastawienie, które umożliwi nam maksymalne skupienie się na sobie, naszych myślach, problemach, wadach i zaletach. Pozwoli to na zdiagnozowanie przyczyn naszej chronicznej samotności i ukierunkuje nasze działania w odpowiednią stronę. Warto także podejmować aktywności, które pozwolą zapomnieć nam o poczucie osamotnienia. Oprócz wychodzenia z domu i otwierania się na ludzi, bardzo owocne okazać się może uprawianie sportu oraz realizowanie swoich pasji i zainteresowań. Niewątpliwie przeczytanie dobrej, ciekawej książki lub mała przebieżka w parku pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Samotna kobieta musi pamiętać, że każdy, bez względu na to, czy posiada partnera czy też nie, jest istotą społeczną, która do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje innych ludzi. Dlatego też warto zabiegać i starać się o kontakty z ludźmi. Dobry sposobem, przynajmniej na początek jest portal samotneserca.pl. W tym serwisie na pewno znajdzie się miejsce dla takiej osoby jak Ty i bardzo szybko nawiążesz wartościowe kontakty, które być może w niedalekiej przyszłości przerodzą się w trwałą relacje, a Ty osiągniesz długo wyczekiwany sukces towarzyski.

Kobieta podczas poszukiwań partnera powinna być przede wszystkim bezpieczna. Nawet badania naukowe potwierdzają, że kobieta, która czuje się bezpiecznie potrafi się bardziej otworzyć się na drugiego człowieka i znacznie łatwiej przychodzi jej zawieranie nowych znajomości. W strefie kobiet otrzymasz właśnie takie bezpieczeństwo, o którym pewnie myślisz w pierwszej kolejności. Każdy z profili jest weryfikowany, co z kolei wpływa na fakt, że jest to miejsce, w którym możesz zaufać innym użytkownikom, nie musisz obawiać się oszustów czy fikcyjnych profilów, nie ma tu takich.

Strefa kobiet to jednak przede wszystkim miejsce, dzięki któremu można poznać nowe, ciekawe osoby. Interesująca znajomość dobrze wróży na przyszłość, nawiązując ją może okazać się, że rozmawiasz ze swoim przyszłym partnerem na długie lata – być może nawet na całe życie ,jeśli tak mocno zaiskrzy między Wami. Nie oznacza to jednak, że musisz szukać tutaj wyłącznie wielkiej, jedynej miłości. Jeżeli masz ochotę na odrobinę szaleństwa w swoim życiu, znalezienie osoby, z którą przeżyjesz coś innego niż zazwyczaj również dobrze trafiłaś.

Strefa kobiet jest chętnie wybieranym przez Panie miejscem. W skrócie – masz gwarancję, że nie trafisz na niebezpieczną osobę, możesz poznać nowe interesujące osoby, a jeśli okaże się, że coś między Wami zaiskrzyło będziesz miała okazję zorganizowania randki, niekoniecznie standardowej ponieważ możemy pomóc Ci zorganizować coś całkowicie innego niż zazwyczaj proponują Panie. Poza tym jest jeszcze jeden plus korzystania ze strefy kobiet – jeżeli nie chcesz z kimś utrzymywać znajomości, chcesz jakąś znajomość przerwać to masz do tego prawo w każdym momencie – w tym miejscu wszystko jest dobrowolne.

Wolne kobiety - samotne panie szukają mężczyzn. Może właśnie Ty okażesz się jednym z nich? Zaryzykuj, zarejestruj się na portalu dla samotnych!

Szukasz interesujących wolnych kobiet? Zajrzyj do sieci! To tutaj czekają na Ciebie oferty, które odpowiadać będą Twoim oczekiwaniom. Nie ma sensu tracić czasu na osoby, które Cię zupełnie nie interesują! Dzięki rejestracji na portalu SamoteSerca.pl zyskujesz niebywałą okazję na to, aby zawrzeć wiele interesujących znajomości. Może przerodzą one się w coś głębszego? Marzysz o wielkiej miłości? Daj więc sobie szansę na to, aby odmienić swoje życie i stać się szczęśliwym. Rejestrując się na takim portalu pozwalasz również na to, aby inni Cię poznali z jak najlepszej strony. Często takie wirtualne kontakty przenoszą się do życia realnego. Kończą się one nie tylko odnalezieniem swojej drugiej połówki, ale także bardzo często w taki właśnie sposób rodzą się długoletnie i trwałe przyjaźnie. Spróbuj - może i Tobie się uda? Pamiętaj tylko o tym, aby być w stu procentach sobą - to pozwoli uniknąć przykrych nieporozumień i problemów. Daj się poznać innym - to oni ocenią jaki według nich jesteś! Może jesteś wobec siebie zbyt krytyczny? Jeżeli Twoje motto to Szukam partnera na dobre i złe to idealnie trafiłaś/łeś! Na portal samotneserca.pl znajdziesz miłość życia!

Chciałbyś uzyskać kontakt do samotnych kobiet, które w pełni będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom? Zarejestruj się na portalu dla samotnych - to właśnie tu czeka na Ciebie kontakt do samotnych kobiet!

Wielu mężczyzn wstydzi się przyznać do tego, że doskwiera im samotność. Nie bądź jednym z nich! Uwierz, że nie musisz godzić się ze swoim losem - możesz podjąć pewne kroki, dać sobie szansę - może właśnie to odmieni Twoje życie? Jeśli interesują Cię kontakty do samotnych kobiet - takich, które w pełni będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom i wyobrażeniom - załóż konto w portalu randkowym online. Wbrew pozorom to świetny sposób na to, aby przeżyć coś nowego, nieoczekiwanego. Przecież nigdy nie wiesz jak zakończą się internetowe znajomości.. Może właśnie odnajdziesz swoją drugą połówkę lub bratnią duszę, z którą stworzysz wspaniałą, trwałą przyjaźń na lata? Nie zwlekaj, podejmij wyzwanie i zdecyduj się na rejestrację w portalu SamotneSerca. Może jak zdasz sobie sprawę, że nie jesteś sam - wielu innych mężczyzn i kobiet szukają swojego szczęścia w sieci - uda Ci się stać bardziej śmiałą osobą, dzięki czemu otworzysz się na nowe znajomości? Warto spróbować - nic nie stracisz, a może okazać się, że będzie to najwspanialsza przygoda życia?

Interesują Cię samotne Panie? Na portalu randkowym właśnie czeka na Ciebie kontakt do samotnych Pań!

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na szukanie miłości przez Internet. Dlaczego? Może jest to kwestia wygody lub po prostu w takim kontakcie zyskujesz pewność, iż dobrze poznasz osobę, z którą rozmawiasz. Dopiero wtedy podejmujesz decyzję, czy interesuje Cię kontynuowanie tej znajomości w realnym świecie. Ciekawe? Zdecydowanie. Dlaczego więc nie Ty powinieneś być jednym z tych, którzy decydują się na zmianę swojego życia? Nic nie tracisz. Warto więc zaryzykować, podjąć wyzwanie, przeżyć przygodę życia. Dzięki temu sam wpływasz na swój los i decydujesz jak zakończą się zawarte w sieci znajomości. Nie musisz się wstydzić, ani przed znajomymi, ani przed samym sobą. Potraktuj to jako zadanie, które chcesz zrealizować! Jeśli się uda - zyskasz bardzo wiele. Przede wszystkim możesz poznać wspaniałą osobę, która okaże się być Twoją drugą połówką lub dojdziesz do wniosku, że jedna z zapoznanych osób jest Ci tak bliska, iż zechcesz się z nią zaprzyjaźnić w realnym świecie? Spróbuj - na pewno nie będziesz żałować! Szukam partnera na najlepszym portalu randkowym - poznajmy się bliżej!

Twoja okolicaZnajdź swoje miasto

Porozmawiaj z osobami w sprawie kontaktów do samotnych

Nowe osoby

Maria

kuj-pom.

Maria 59 lat

Andrzej

świętokrzyskie

Andrzej 30 lat

Dawid

małopolskie

Dawid 30 lat Kraków

Teresa

USA

Teresa 57 lat Chicago Illinois

Magdalena

pomorskie

Magdalena 40 lat Gdańsk

Jacek

Francja

Jacek 48 lat Bordeaux

Łukasz

łódzkie

Łukasz 22 lat Skierniewice

Iwona

małopolskie

Iwona 23 lat

Aleksandra

łódzkie

Aleksandra 28 lat

Dorota

Grecja

Dorota 48 lat Ateny

Teresa

USA

Teresa 57 lat

Wiesław

kuj-pom.

Wiesław 55 lat Grudziądz

Rafał

podlaskie

Rafał 38 lat Grajewo

adam

dolnośląskie

adam 46 lat

Slawek

zach. pom.

Slawek 43 lat

Łukasz

podkarpackie

Łukasz 31 lat

Basia

Belgia

Basia 53 lat Szczecin

Arkadiusz

Austria

Arkadiusz 30 lat

Liliana

wielkopolskie

Liliana 29 lat Konin -Toruń

Kazimierz

śląskie

Kazimierz 65 lat Chorzów

Krystyna

opolskie

Krystyna 71 lat

Mariusz

podlaskie

Mariusz 35 lat

Krzysztof

Niemcy

Krzysztof 56 lat Denkingen

Karol

wielkopolskie

Karol 38 lat Wolsztym

Masz już konto?

Zaloguj się

Portal wybierany przez Singli!

Dowiedz się czemu