WYBÓR
SINGLI

Portal randkowy dla dojrzałych

tysiące osób dojrzałych z całej Polski i nie tylko

Masz już konto?

Zaloguj się

Portal wybierany przez Singli!

Dowiedz się czemu

Kontakty do osób samotnych

Piotr

łódzkie

Piotr 47 lat Pabianice

Karolina

kuj-pom.

Karolina 41 lat

Renata

Szwecja

Renata 55 lat Stockholm

darek

podlaskie

darek 60 lat

Emila

łódzkie

Emila 42 lat

AniaHania

wielkopolskie

AniaHania 52 lat

Iza

małopolskie

Iza 50 lat

Nina

śląskie

Nina 53 lat Tarnowskie Góry

Madzia

śląskie

Madzia 41 lat

Grażyna

zach. pom.

Grażyna 52 lat Szczecin

Katarzyna

podlaskie

Katarzyna 50 lat Białystok

Daniel

warm-maz.

Daniel 46 lat Olsztyn

Daniel

podkarpackie

Daniel 41 lat Rzeszów

Dariusz

pomorskie

Dariusz 43 lat Chojnice

Jürgen

lubuskie

Jürgen 64 lat

Joanna

mazowieckie

Joanna 49 lat Warszawa

Marieta

pomorskie

Marieta 49 lat CHOJNICE

Kaśka

podlaskie

Kaśka 42 lat

Katarzyna

Wielka Brytania

Katarzyna 46 lat Edinburgh

Mateusz

mazowieckie

Mateusz 42 lat Warszawa

Opinie o randkach dla dojrzałych

Opinie o naszym portalu

Bruno / 57 lat / Jabłonna

Bruno / 57 lat / Jabłonna

Jestem osobą w słusznym wieku. Nie sądziłem, że tak łatwo można poznawać ludzi za pomocą komputera! Dziękuję wam za tę możliwość!

Malgosia / 45 lat / Gorzów

Malgosia / 45 lat / Gorzów

To wspaniałę, że istnieje taki portal, na którym ludzie tacy jak ja mogą poznać kogoś nowego. W końcu też mamy do tego prawo.

Kamil / 48 / Wetlina

Kamil / 48 / Wetlina

Człowiekowi w tym wieku z małej miejscowości trudno jest poznać nowe osoby. Dzięku temu portalowi poznałem trzy nowe kobiety z okolicy.

Randkowanie dojrzałych doskonałym pomysłem

 • tysiące osób dojrzałych z całej Polski i nie tylko
 • dziesiątki tysięcy nowych znajomości
 • wartościowi ludzie na poziomie!

Randkowanie dojrzałych jest możliwe

Jesteś znudzony monotonią życia? Zarejestruj się na portalu randkowym SamotneSerca.pl i daj się poznać innym dojrzałym osobom. Pani szuka Pana do stałego związku. Wyszukaj niezobowiązujące znajomości i ponieść się emocjom. Jesteś w kwiecie wieku? To czas na znalezienie bratniej duszy. Nawiąż wartościowe przyjaźnie, daj sobie szansę na poznanie kogoś po rozwodzie. Prawdziwa miłość czeka na Ciebie, poznaj ją na serwisie online. Dojrzali, doświadczeni, przepełnieni uczuciami single czekają właśnie na Ciebie. Pani potrzebna od zaraz! To najlepszy czas na pozytywną zmianę – zrób to dla siebie! Internetowe randki dla dojrzałych online są bezpłatne. Sprawdź najlepsze ogłoszenia randkowe dla kobiet i mężczyzn, wartościowy portal randkowy dla osób w średnim wieku do poznania ludzi już teraz dostępny przez Internet. Atrakcyjny portal matrymonialny ze zdjęciami – daj się uwieść.

Darmowa rejestracja »

To największa szansa na zmiany w Twoim dotychczasowym życiu..

Świadomi swoich potrzeb...

szansa na poznanie prawdziwej miłości

zawiążesz wartościowe przyjaźnie

staniesz się bardziej pewny siebie

nawiążesz kontakt z osobami w Twoim wieku

Doszedłeś do takiego momentu w swoim życiu, w którym posiadasz praktycznie wszystko: praca z widokiem na przyszłość, pieniądze, własne mieszkanie, samochód. Oczywiście to podstawowe elementy, które potrzebne są człowiekowi do normalnego funkcjonowania. Czy jednak w codziennym pędzie nie zagubiłeś tego co najważniejsze? Obecność drugiej osoby w życiu, która będzie przy Tobie, sprawi, że nie będziesz czuł się sam jest równie ważna. W obecnym świecie jednak nie trudno o tym zapomnieć, zagubić się w codzienności, przyzwyczaić do sytuacji zastanej.

Strefa dojrzałych to miejsce dla osób w średnim wieku, które zdecydowały się na poszukiwanie partnera. Są to osoby samotne z różnych względów. Często nie mieli oni czasu na szukanie miłości ponieważ zajęci byli rozwojem własnej kariery, często również brakło im odwagi aby zdecydować się na spotkania towarzyskie czy rozmowę z drugą osobą. Z czasem coś w nich pękło, poczuli pewnego rodzaju brak w swoim życiu – brak drugiej osoby. Strefa dla dojrzałych jest również miejscem, w którym znajdują się osoby, które mimo swoich wyjść towarzyskich nie spotkały jeszcze właściwej osoby. Mogą zgłosić się tutaj również osoby, które przez wiele lat przebywały w stałych związkach, ale straciły swoją drugą połówkę.

Wszystkie osoby, które chcą zmienić coś w swoim życiu, chcą poczuć się komuś bliskie, znaleźć bratnią duszę znajdą tutaj dla siebie miejsce. Takie osoby będą miały okazję poznać nowych ludzi. Nie gwarantujemy, że od razu znajdą nową miłość, być może jednak znajdą towarzystwo, przyjaciela, przy którym będą czuć się dobrze. Być może miłość przyjdzie z czasem, a może będą miały to szczęście, że zakochają się od pierwszego wejrzenia – wszystko jest możliwe.

Wystarczy tylko zarejestrować się w naszym serwisie SamotneSerca.pl i stworzyć swój indywidualny profil aby druga osoba mogła Cię poznać. Jeżeli już podjąłeś decyzję o dołączeniu do naszego grona to znaczy, że naprawdę masz czyste intencje, dlatego podaj prawdziwe informacje aby osoba po przeciwnej stronie monitora mogła poznać Cię takiego – jakim jesteś. Nie ma sensu podawać nieprawdziwych informacji, sam bowiem oczekujesz szczerości – po to tutaj jesteś.

Strefa dojrzałych to miejsce dla osób dojrzałych, które mają ustabilizowaną sytuację zawodową ale brakuje im towarzystwa, co jest wynikiem różnych życiowych sytuacji i decyzji. Będąc w tym miejscu otwierasz się przed możliwością poznania kogoś z kim będziesz dzielił resztę swojego życia, kogoś, kogo będziesz mógł obdarzyć zaufaniem, kto wyznaje podobne wartości do Twoich lub po prostu ma podobne zainteresowania. Korzystają z tego miejsca nic nie tracisz – możesz natomiast zyskać bardzo wiele, dlatego zapraszamy Cię do naszego serwisu.

Starsi samotni faceci

Masz dużo wolnego czasu? Nigdzie Ci się nie spieszy?To najwyższa pora, aby kogoś poznać. Starsi samotni faceci też mają szansę na wielką miłość. Wystarczy założyć darmowe konto na portalu samotneserca.pl. Miłość czeka na Ciebie!

Samotny starszy facet szuka miłości w sieci

Kiedyś nie było czasu, ciągle było coś do zrobienia. Wykształcenie, potem praca, osobisty rozwój i tak leciał czas. To taki etap w życiu. Tak wiele rzeczy do zrobienia, a doba nie wystarcza. Aby jedno było na wyższym poziomie, trzeba rezygnować z innych. Ale nastaje w końcu chwila, kiedy wszystko zwalnia. Zobowiązań jest coraz mniej. Jednakże może się okazać, że to co było ważne jakiś czas temu, jest teraz nieistotne. Zostajemy sami i zaczyna nam doskwierać brak tej drugiej osoby, z którą spędzalibyśmy miło czas. Dlatego pora na odmianę. To idealna pora, aby samotny starszy facet znalazł towarzyszkę życia.

Całe życie jeszcze przed nimi

Nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Jeśli chcemy być szczęśliwi, to sami musimy się o to postarać. Nikt za nas tego nie zrobi. Pora wziąć sprawy w swoje ręce, aby dla nas było najlepiej. Nie chcesz być samotny, zmień to. Najważniejsze jest działanie. Jeśli nie podejmiesz odpowiednich kroków, to nic się nie stanie. Wszystko będzie po staremu. A więc zacznij się rozglądać uważnie. Nie widzisz nikogo atrakcyjnego dla Ciebie? Widocznie źle szukasz. Przeszukujesz nie to miejsce, co trzeba. Wykorzystaj do tego o wiele lepsze miejsce, niż szara rzeczywistość. Wirtualny świat daje Ci wielką możliwość. Wejdź na portal samotneserca.pl i poszukaj właśnie tam. Czeka tam na Ciebie niezapomniana przygoda. Z pewnością się nie zawiedziesz. Sprawdź już dzisiaj. Zaryzykuj, a wygrasz wielkie uczucie. Odnajdziesz miłość swojego życia.

Starsze samotne panie

Strata, pustka, pozbądźmy się tych uczuć. To nie dla nas. Nie izolujmy się od świata. To nam w niczym nie pomoże. Starsze samotne panie czekają na wiadomość od Ciebie! To duża okazja, aby poznać kogoś nowego i zacząć życie od nowa.

Pozbieraj się po stracie partnera

Strata kogoś bliskiego to bardzo ciężkie, ale nierzadkie doświadczenie. Kobieta zostaje sama, bo jej partner umiera. Niestety tak się zdarza. Pojawiają się negatywne uczucia. Stratę trzeba przeboleć, odżałować. Aby poprzedni utracony związek został przepracowany kobieta musi zaakceptować zaistniała sytuację. Byłego partnera nie ma i już nie będzie. Dopiero po tym czasie możliwe jest otworzenie się na nową relację. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ kobieta będzie po tym wszystkim porównywać kandydata na partnera z byłym. A to wielki błąd. Najczęściej dochodzi do idealizowania zmarłej osoby. A ideałowi nie da się dorównać. Dlatego tak ważna jest akceptacja, że byłego partnera nie ma. Trzeba ruszyć w dalszą drogę samemu i na nowo odkryć szczęście.

Odbuduj życie – najlepsze anonse i ogłoszenia matrymonialne

Dotknęła nas samotność. Ciężko odnaleźć się w nowym stanie, kiedy to wcześniej robiliśmy wiele rzeczy wspólnie z partnerem. Nic straconego. Tak jeszcze może być. Jedyne co stoi nam na przeszkodzie, to brak odpowiedniego towarzysza. Ale to może być dopiero przed nami. Jeśli zakończymy jeden rozdział w swoim życiu i otworzymy się na kolejny, to czekają nas wspaniałe chwile. Od czego zacząć. Najlepiej sprecyzować to, czego byśmy chcieli od swojego przyszłego partnera. Jakie relacje nas interesują oraz co my możemy ofiarować od siebie. Kandydatów na naszego towarzysza możemy poszukiwać na stronie samotneserca.pl. Znajdzie się tam wiele osób w takiej samej albo podobnej sytuacji, w której się znaleźliśmy.

Starsi panowie szukają pań

Starsi panowie szukają pań na najlepszym portalu randkowym samotneserca.pl. Stwórz dom, rodzinę jeszcze w tym roku!. Miłość jest możliwa, wystarczy założyć darmowe konto na nowoczesnym portalu randkowym z tradycjami.

Poznaj miłość w każdym wieku – anonse dojrzałych

Z wiekiem gusta się zmieniają. Im człowiek starszy tym bardziej ciągnie go do stabilizacji. Chce poukładać sobie życie tak, aby czuć się bezpiecznie. Nie chce niepewności ani zbyt wielkiego ryzyka. Ponadto zachowania się zmieniają. Człowiek jest bardziej roztropny, ostrożny, bo niejedno przeżył. Inaczej podchodzi do wielu kwestii oraz jego perspektywa ulega zmianie. Pojawia się podstawowe pragnienie, chce miłość. Czy to tak wiele? Jeden człowiek chce być kochany przez drugiego, a w zamian może ofiarować swoje uczucie. Ponadto gdy spędza się czas we dwoje jest raźniej. Nikt nas nie popędza, mamy dużo czasu. Jest to okres kiedy możemy spełniać swoje marzenia i cieszyć się z najmniejszych radości.

W kierunku szczęścia – poznaj samotne i dojrzałe kobiety

Dążmy do osiągnięcia spokoju oraz dużej dawki szczęścia. Jest to możliwe w każdym wieku. Liczy się jedynie to, jak do tego podejdziemy. Jeśli nasze nastawienie będzie poważne i odpowiednio się zaangażujemy, to czeka nas gwarantowany sukces. Nie możemy się zniechęcać, a wszystko się uda. Cóż może być piękniejszego niż utworzenie się bliskiej więzi między dwiema osobami. Kiedyś zupełnie obcy dla siebie, nagle może się okazać że nie mogą żyć bez siebie. Najpierw jednak te dwie osoby muszą się poznać. Idealną do tego okazją jest portal randkowy samotneserca.pl. Dokonaj szybkiej rejestracji i ciesz się z niezapomnianych chwil, związanych z poznawaniem nowych ludzi. Nawiązać można bardzo wiele znajomości. Jedna z nich może okazać się tą najważniejszą, która nada sens naszemu życiu.

Starsza pani szuka pana

Czujesz się samotny?Możesz żyć zupełnie inaczej! Starsza pani szuka pana. Znajdź swoją miłość i ciesz się z towarzystwa nowego partnera. Zarejestruj się na najlepszym portalu matrymonialno-randkowym!

Pani poszukuje pana na serwisie online

W codziennym życiu bardzo lubimy otaczać się ludźmi. Nie wyobrażamy sobie życia w pojedynkę. Dzieje się tak, że jesteśmy istotami społecznymi. Do prawidłowego funkcjonowania potrzeba nam kontaktu z drugim człowiekiem. I dlatego dążymy do uzyskania bliskości z inną osobą. Tworzymy związki, wtedy dopiero możemy czuć się w pełni zrealizowanymi ludźmi. Nic więc dziwnego, że w każdym wieku ciągnie nas do kogoś jeszcze. Poszukujemy odpowiedniej osoby, z którą moglibyśmy dobrze się czuć.

Starsza pani i starszy pan

W pewnym wieku marzenie związane ze stworzeniem związku wiąże się z wyzwaniem. Nie przychodzi to tak prosto, jak to było kiedyś. Niestety spotykamy się z utrudnieniami. Znajomi mogą wyśmiewać się z nas, że jesteśmy już za starzy na takie rzeczy. Ale to kompletna bzdura. Nie słuchajmy takiego typu rad. Jeśli czujemy, że miłość nas jeszcze może spotkać, to oznacza, że taka jest prawda. Nie dajmy sobie wmówić nic innego. Ponadto nie zniechęcajmy się złym słowem ze strony innych. Oni prawdopodobnie zazdroszczą nam naszej wewnętrznej siły i zawziętości. Liczy się jedynie nasz opór. Jeśli czegoś naprawdę chcemy, to rzeczywiście to się spełni. Przyciągajmy więc do siebie szczęście, pomagając mu trochę.

Nowy związek wiąże się z odświeżeniem. To może być pewnego rodzaju przeżywana druga młodość. Dlaczego mielibyśmy sobie tego odmówić. Polegajmy tylko na sobie i poszukujmy partnera na własną rękę. Gdzie i jak to zrobić? Wystarczy zebrać trochę odwagi w sobie i działać. Dzięki temu spełnimy nasze marzenia i nikt nie będzie w stanie nam tego zabrać. Wystarczy zarejestrować się na samotneserca.pl i zacząć nawiązywać nowe znajomości.

Starsze samotne kobiety

Wnieś energię do swojego życia! Starsze samotne kobiety czekają na miłość! Poznaj swoje przeznaczenie. Koniec z nudą i samotnymi wieczorami! Załóż darmowy profil na serwisie randkowym i zacznij cieszyć się życiem!

Samotne kobiety szukają mężczyzn do poważnego związku

Samotne wieczory, nie ma do kogo się odezwać. Niejedna osoba boryka się z takiego rodzaju problemami. Wszystko do zrobienia, załatwienia jest na jednej głowie. A gdzie tu miejsce na relaks i miłe chwile. Nie ma z kim przeżywać radości. Ale tak wcale nie musi być. To wszystko można zmienić. Wystarczy zaryzykować, aby wszystko się udało. Uczucia, miłość wnoszą w nasze życie wiele nowości. Odżywamy, czujemy się lepiej. Okazuje się, że chce się żyć. Wcześniej dni leciały jeden za drugim bez wyraźnego znaczenia. A potem okazuje się, że nie starcza doby, aby nacieszyć się tą drugą osobą. Dążmy do tego, aby zawierać nowe znajomości. Tylko wtedy stwarzamy sobie możliwość na poznanie kogoś wyjątkowego i przeżycie cudownych chwil.

Najlepsze anonse matrymonialne na portalu randkowym

Co może nam przynieść nowa znajomość. Pojawia się większa motywacja do działania. Aż chce się robić wiele rzeczy, o których dotychczas nawet byśmy nie pomyśleli. Dostajemy skrzydeł i nierzadko z nich zaczynamy korzystać. Temu wszystkiemu towarzyszy duża dawka wigoru. Związki nas odmładzają, widzimy wiele rzeczy w pozytywnym świetle. Idźmy w tym kierunku. Nadzieja, która wcześniej wygasła, nagle odżywa, bo przecież wszystko we dwoje będzie lepiej. Razem można poradzić sobie ze wszystkim. Wzajemne wsparcie to jest coś co jest nam potrzebne i co chcielibyśmy otrzymywać od bliskiej nam osoby. Nie dajmy sobie zabrać tego.

Starsi mężczyźni

Chcesz czegoś więcej od życia. Dotąd nie udało Ci się tego zdobyć. O co chodzi? Oczywiście o tą prawdziwą miłość. Nie czekaj! Starsi mężczyźni i dojrzałe kobiety szukają miłości! Zacznij działać – miłość jest blisko!

Starsi, samotni mężczyźni po 50 – zobacz fotki

Samotność często dotyka osób po 50. Utrata najbliższych nie jest miłym doświadczeniem. Trzeba jednak z nią się pogodzić. Nie zamykajmy się w czterech ścianach, skazani jedynie na swoje towarzystwo. Inaczej dojdzie do izolacji i wykluczenia społecznego. A przecież jeszcze tyle szczęścia może na nas czekać. O ile się zdecydujemy, dosięgnie nas. Do pełnego dobrostanu potrzeba jednego, drugiej osoby. Bliskość towarzysza jest nie do zastąpienia. Możemy się oszukiwać, że nam to nie potrzebne, ale prawda jest inna. Kontakt z drugim człowiekiem jest nam niezbędny do właściwego funkcjonowania społecznego. Nie odbierajmy sobie go. Czasem upadamy, ale musimy umieć podnieść się i ruszyć dalej. Tak też musi się stać, kiedy bliska osoba od nas odejdzie. Wobec tego jesteśmy bezsilni. Ale nie jesteśmy wobec dalszych swoich losów. Musimy jedynie wziąć sprawy w swoje ręce.

Samotne kobiety - aktualne ogłoszenia online

Na portalach randkowych możemy spotkać nie jedną osobę, która przeżywa to co i my. Wystarczy nawiązać nić porozumienia, a reszta sama przyjdzie. Może nie jest jeszcze za późno, aby między dwiema osobami zrodziło się uczucie. Z pewnością w towarzystwie jest raźniej. Można rozmawiać dzień i noc, spędzać czas razem. Trzeba jedynie otworzyć się na nowe. To co dobre przyjdzie do nas, musimy tylko uwierzyć.

Starsze samotne osoby

Wierzysz, że czeka Cię jeszcze coś wspaniałego? Życie dopiero przed Tobą! Bardzo dobrze trafiłeś – miłość i szczęście jest na wyciągnięcie ręki! Starsze samotne osoby chcą przeżyć nową młodość, czekają na Twoją wiadomość!

Samotne starsze osoby szukają miłości w sieci

Niezależnie od tego ile mamy lat, marzy nam się miłość jak z bajki. Romantyczne uczucie. Chciałybyśmy partnera, który będzie czuły, troskliwy, a w dodatku będzie nas kochał. Taka jest nasza recepta na szczęście. Doświadczone przez życie widzimy, że nasz wymarzony książę nie przychodzi i zniechęcamy się. Jest to bardzo wielki błąd, jaki możemy popełnić. Unikajmy takich myśli. To, że nie spotkało nas coś do tej pory, nie oznacza że nie czeka nas jeszcze. Trzeba wierzyć. Ta nadzieja sprawia, że chce nam się działać oraz dążyć do tego. A więc będzie przyciągać stworzonego dla siebie partnera. Nie poddawajmy się, a szczęście się do nas uśmiechnie.

Miłość do końca dni – zarejestruj się na portalu randkowym

Chcemy doświadczyć jeszcze romantycznego uczucia. Najlepiej miłości od pierwszego wejrzenia. Może to być trudne, o ile okaże się, że wykorzystamy do tego wirtualny świat. Teoretycznie przeglądając ogłoszenia, może nam się ktoś spodobać z wyglądu. Ale jest to jedynie jedno albo kilka zdjęć, które nie oddadzą całego człowieka. Dlatego należy do takiej osoby napisać i o ile okaże się interesująca z osobowości dla nas, to najlepszym będzie również spotkanie z nią. Dopiero wtedy przekonamy się, jakie uczucia wywoła w nas jej widok. Czy poczujemy coś specjalnego i może okaże się, że dojdziemy do wniosku, że połączy nas szczególna więź. Zostaje tylko życzyć, aby tak właśnie się stało.

Wydawać by się mogło, że randkowanie jest domeną ludzi młodych. Otóż jest to całkowicie błędne stwierdzenie, dojrzali również chodzą na randki, co więcej stanowią oni najliczniej reprezentowaną grupę singli w społeczeństwie. Naturalnym zjawiskiem jest więc to, że szukają oni swojej drugiej połówki. Obecność wielu ludzi dojrzałych pośród singli można wytłumaczyć tym, że dużo czasu poświęcili oni na zdobycie wykształcenia oraz kompetencji, co więcej skupili się oni na swojej karierze zawodowej. Niewątpliwie dojrzali partnerzy życiowi są niezbędni dla zbudowania silnej oraz trwałej relacji. Mają oni jasno określone cele w życiu, cechuje ich większa stabilność emocjonalna aniżeli ludzi młodych, są także dojrzali jeśli chodzi o podejście do posiadania potomstwa. Co więcej dojrzałe osoby dają większą gwarancję bezpieczeństwa i stabilizacji w rodzinie, niewątpliwie są to cechy bardzo ważne dla osoby poszukującej drugiej połówki. Osoby dojrzałe cechuje także większa odpowiedzialność.

Głównym problemem przy wyborze odpowiedniego partnera życiowego jest prawidłowa ocena jego dojrzałości. Zanim wjedziemy w bardziej zażyłą relacje, powinnyśmy lepiej poznać potencjalnego kandydata lub kandydatkę na partnera. Na początku trudno stwierdzić, czy obietnice składne przez niego dzisiaj, mają szansę na pokrycie w przyszłości. Aby ocenić dojrzałość danej osoby powinnyśmy dużo z nią rozmawiać oraz czujnie obserwować jej zachowanie. Dojrzałego osobnika poznamy po jego szerokim wachlarzu zainteresowań społecznych, politycznych, rodzinnych oraz zawodowych. Taka osoba nie musi mieć kompleksowej wiedzy na każdy temat, jednakże powinna mieć kilka ulubionych kwestii, na które bez problemu potrafi się wypowiedzieć. Głód wiedzy, otwartość na nowe doświadczenia to również cechy charakteryzujące takie osoby. Co więcej osoba dojrzała dba o potrzeby nie tylko własne, ale i ludzi, z którymi łączy je bliższa więź. Warto także obserwować jak dana osoba traktuje inne osoby, bardzo często od tego zależy to, jak będzie traktowała nas. Oczywiście jest to zadanie mocno utrudnione jeśli mówimy o nawiązywaniu relacji w Internecie, jednakże już pierwsze spotkanie może dać nam podstawy do wystawienia opinii. Wbrew pozorom takich ludzi jest bardzo dużo na portalu samotneserca.pl. Jest to miejsce doskonałe do umówienia randki nie tylko ludzi młodych, ale także w równym stopniu dla osób dojrzałych.

We współczesnym świecie ludzie dojrzewają o wiele później niż w przeszłości. Stwierdzenie to dotyczy szczególnie mężczyzn. Można uznać, że ludzka niedojrzałość jest aktualnie problemem społecznym. Mężczyźni niedojrzali obrali dość wygodny styl życia, do późnych lat pozostają na utrzymaniu rodziców oraz nie kwapią się do przemyślenia swojej przyszłości. Niestety w obliczu propagowania takich, a nie innych, bardziej ambitnych sposobów na życie ciężko znaleźć dzisiaj dojrzałego, stabilnego emocjonalnie partnera. Z pomocą przychodzi jednak portal samotneserca.pl, który zawiera wiele profilów osób dojrzałych. Zarejestruj się już dziś i zobacz, że inni już czekają na wiadomość od Ciebie.

Portal randkowy dla dojrzałych

Portal randkowy samotneserca.pl jest idealnym miejscem dla spotkań osób w średnim wieku. Randki kojarzą nam się z osobami młodymi, tymczasem wiele dojrzałych Pań i Panów bardzo chętnie rejestruje się na portalach randkowych i z powodzeniem nawiązuje kontakt z ludźmi w podobnym wieku. Ludzi młodych charakteryzuje porywczość oraz brak zahamowań jeśli chodzi o kontakty towarzyskie. Często łączą się oni w pary, wyznają sobie miłość, jednak ich związki nie trwają zbyt długo. Dzieje się tak dlatego, ponieważ nie poświęcili oni wystarczająco dużo czasu na poznanie siebie nawzajem. Czas odkrywa przed nami wady partnera lub partnerki, które ciężko nam zaakceptować, takie sytuacje doprowadzają do rozpadu związku. W przypadku ludzi dojrzałych sytuacja jest zgoła odmienna. Są to ludzie o dużych doświadczeniach oraz przejściach życiowych, którzy potrafią się porozumieć nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Niewątpliwie samotny, dojrzały mężczyzna jest łakomym kąskiem dla nieco młodszych kobiet, upatrujących w nim opiekuńczego, zaradnego życiowo człowieka, który jest w stanie zaakceptować wiele rzeczy u swojej przyszłej partnerki. Warto dodać, że działa to w obie strony. Dojrzałe kobiety, to kobiety, dla których priorytetem nie są już wypady na miasto czy też plotki z przyjaciółkami. One pragną w końcu założyć szczęśliwą rodzinę na solidnych fundamentach. Spotkanie takich osób umożliwia portal samotneserca.pl. Jeśli jesteś dojrzałym mężczyzną lub dojrzałą kobietą niewiele dzieli Was od umówienia się na randkę.

Niewątpliwie serwis samotneserca.pl bardzo pomaga dojrzałym singlom. Możesz tutaj zarejestrować się w dziecinnie prosty sposób, bez zbędnych formalności, czy opłat. Strona jest w pełni moderowana. Nie ma tutaj fałszywych kont. Wszystkie profile są prawdziwe. Wielu ludzi, którym życie dostarczyło przykrych emocji, ułożyło sobie życie właśnie decydując się na rejestrację w serwisach dla samotnych, dojrzałych ludzi. Wiele ludzi uważa, że posiadanie profilu na takiej witrynie to oznaka desperacji oraz ostatnia deska ratunku. Należy powiedzieć, że jest to nieprawda. Internet to narzędzie, który w prosty i szybki sposób umożliwia nawiązanie relacji. To niewątpliwie oszczędność czasu i wygoda, z której w miarę możliwości trzeba korzystać. Oczywiście nic nie zastąpi spotkania w świecie rzeczywistym, jednakże serwis samotneserca.pl został stworzony z myślą o takich właśnie spotkaniach. Tutaj można przejrzeć profile interesujących nas osób, poczytać o tym co lubią, a czego nie lubią, jakiej muzyki słuchają oraz co robią w wolnym czasie. To daje nam pogląd, jakim człowiekiem jest ktoś kim się interesujemy. Kiedy decydujemy się na spotkanie musimy sami ocenić, czy ktoś nam odpowiada czy nie. Jednakże warto podkreślić, że nie powinniśmy wyciągać pochopnych wniosków już na pierwszym spotkaniu, gdyż każdy z nas pod wpływem stresu lub nieśmiałości może zrobić nieprzyjazne wrażenie. Jeśli mamy wątpliwości co do dojrzałości partnera, warto zapytać o kluczowe kwestie takie jak rodzina, przyszłość lub wyznawane wartości.

Serwis randkowy dla dojrzałych

Dojrzałe Panie oraz Panowie, którzy ciągle szukają wybranka lub wybranki swojego serca nie mogli trafić lepiej niż na serwis samotneserca.pl. W narastającym tempie życia, w ogromie wielu spraw i obowiązków, często zdarza się, że zaniedbujemy nasze życie prywatne i tracimy szansę na coś cennego. Często ludzie mówią, że zrobiliby wiele, aby cofnąć czas, zrobić coś inaczej, uratować pewne kontakty lub po prostu odważyć się na więcej. Lata płyną bardzo szybko, niekiedy dość późno zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy pozycję społeczną, dobrą pracę, dobra materialne, jednakże nie mamy u boku kobiety lub mężczyzny, z którymi moglibyśmy cieszyć się tym wszystkim. Okazuje się, że pomimo tego, iż niektórzy osiągnęli już wiek dojrzałości ciągle jeszcze mają szansę na prawdziwą miłość. Taką możliwość stwarza nasz serwis randkowy, w którym założenie profilu jest bardzo proste. Potem, dodajemy już tylko zdjęcia, krótki opis i możemy w ciągu kilku sekund nawiązać nowe znajomości.

Założenie profilu w serwisie samotneserca.pl to optymalne rozwiązanie dla zabieganych lub też nieśmiałych dojrzałych Pań lub Panów. Jest to miejsce, w którym można zrobić poważny krok do zmiany sytuacji życiowej. Warto podkreślić, że rejestrując się nic nie tracimy. Odpowiadamy tylko i wyłącznie osobom, które nas zaintrygowały. To do nas należy decyzja, czy chcemy wchodzić w jakąś relacje czy też nie. Jeśli w przeszłości zawiedliście się na kimś i boicie się odrzucenia, warto spróbować odbudować swoją pewność siebie w kontaktach z ludźmi właśnie w Internecie. W naszym serwisie znajdziesz wiele wartościowych osób w każdym przedziale wiekowym.

Miłość jest piękna wtedy, kiedy jest odwzajemniona. Trzeba także dawać coś od siebie, aby pielęgnować to uczucie. Uważamy, że osoby dojrzałe wiedzą o tym najlepiej, dlatego też z myślą o nich stworzyliśmy im miejsce, w którym mają szansę na odnalezienie swojego przeznaczenia. Jesteśmy pewni, że osoby w każdym wieku i różnych charakterach są w stanie znaleźć idealnego dla nich partnera życiowego. Niekiedy zdarza się tak, że po prostu nie wiemy gdzie szukać swojej drugiej połówki. Odrzucenia, zdrady, nieśmiałość, a co za tym idzie zamykanie się w sobie nie pomagają w prowadzeniu szczęśliwego życia. W sytuacjach kryzysowych trzeba twardo stąpać po ziemi i na bazie swoich doświadczeń podjąć decyzję kto jest wart naszych uczuć, a kto nie. W serwisie matrymonialnym możesz dokonać wstępnej analizy swojego potencjalnego partnera lub partnerki, następnie tylko i wyłącznie od Ciebie zależy czy chcesz czegoś więcej. Podsumowując, nasz portal matrymonialny to miejsce, które dało szczęście już wielu ludziom, Ty także możesz zawalczyć o lepsze jutro rejestrując się na naszej stronie. Droga do wielkiej miłości stoi otworem, wystarczy tylko odrobina wysiłku, a być może los wynagrodzi nam nasze działania. Zarejestruj się na samotneserca.pl i zobacz jak wiele wartościowych osób możesz poznać.

Czy wiesz, że w naszym serwisie są tysiące osób samotnych w wieku powyżej 30 lat. Gotowych na związek i rodzinę. Jeśli wiesz czego oczekujesz od partnera i chcesz w zamian dać to samo zapraszamy do rejestracji.

Polecane

Randki bez ograniczeń dla dojrzałych osób. Sprawdź portal dla samotnych po 50!
Miłość piękna jak dojrzałe jabłko. Portal matrymonialny dla osób 50+
Portal matrymonialny dla seniorów czyli zakochaj się na późne lata życia!
Pani pozna emeryta! Kobiety szukają wolnych emerytów
Miłość nie pyta o wiek! Portal randkowy dla osób 40+, 50+ i 60+
Portal dla samotnych osób po 40. Czterdzieści lat nowym startem w nową miłość!
Zarejestruj się teraz! Portal dla samotnych osób po 60 szansą na miłość
Samotni starsi panowie. Nie jesteś skazany na bycie samemu przez swój wiek!
30+
40+
50+
60+

Randki on-line również dla dojrzałych! Nie musisz martwić się o to, czy w Internecie odnajdziesz swoją drugą połówkę - zaryzykuj! Randki dla dojrzałych to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Jeśli jesteś już dojrzałą osobą i obawiasz się, czy wypada szukać jeszcze miłości w Internecie - wiedz, że nie powinieneś się dłużej wahać. Na portalach randkowych nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Każdy może się zarejestrować, założyć profil i rozpocząć poszukiwania. Może wśród tysięcy ofert trafisz na bratnią duszę? Okaże się, że wspaniale się dogadujecie, spotkacie się i zrodzi się z tego prawdziwa miłość lub przyjaźń? Nie skazuj siebie na samotność tylko i wyłącznie dlatego, że jesteś w dojrzałym wieku. Każdy człowiek zasługuje na to, aby być w życiu szczęśliwym i kochanym, znaleźć żonę, męża. Nie ma w tym temacie wyjątków. Może dzięki rejestracji na takim portalu uda Ci się zmienić swoje życie? Wyleczyć z kompleksów, nieśmiałości? Warto spróbować. Nic nie tracisz - pozostajesz anonimowy i wyłącznie od Ciebie zależy, co opowiesz innym o sobie. Nikt nie będzie Cię rozliczał za błędy przeszłości - zaczynasz z czystą kartą. Pamiętaj tylko o tym, aby nikogo nie udawać, nie grać - szczerość to najlepsza cecha, która pozwoli Ci poznać w Internecie kogoś wyjątkowego.

Portal randkowy dla osób w średnim wieku z niezliczoną ilością ofert towarzyskich! Różni ludzie, różne cele i pragnienia! Szukanie miłości, przyjaźni i znajomości w Internecie! Serwis randkowy oknem na nowych ludzi w średnim wieku!

Czy jesteś zupełnie sama, czy też masz wokół siebie wielu znajomych, ale nikogo naprawdę bliskiego ? zmień ten stan rzeczy! Samotna Dziewczyno, Samotny Chłopaku poznaj kogoś, kto odmieni twoje życie i będzie promieniem słońca na czasem zachmurzonym niebie! Wiemy, że ze wszystkim poradzisz sobie w samotnie, ale po co skoro znacznie łatwiej będzie w parze? Zawalcz o swoje szczęście! Znów wolny wieczór bez towarzystwa? Czas to zmienić, od teraz wszystkie wieczory możesz mieć wypełnione ekscytującymi spotkaniami!

Na portalu randkowym znajdziesz wielu ludzi, którzy chętnie będą mieli ochotę się z tobą spotkać. To czy odbędzie się to w przestrzeni wirtualnej czy wręcz przeciwnie zależy włącznie do twojej decyzji. Nie tylko spędzisz miło czas, ale także być może wyciągniesz z tego korzyści na przyszłość bo spotkasz kogoś kto zagości w twoim życiu na stałe! Napisz wiadomość do kogoś i czekaj na rozwój sytuacji! To twój czas by powiedzieć sobie odważnie: chcę kogoś poznać, chcę kogoś kochać! Zarejestruj się na portalu randkowym i znajdź miłość lub przyjaźń! Możesz wybierać spośród tysięcy zalogowanych ludzi a twoje kryteria mogą być przeróżne. Interesuje cię blondynka czy brunetka? Facet wysoki czy niższy? A może przede wszystkim liczy się dla ciebie wykształcenie albo pochodzenie? Każdą z tym ważnych rzeczy znajdziesz opisaną na profilach użytkowników. Czytaj, poznawaj, znajdź miłość w sieci! Dołącz do szczęśliwych ludzi!

Porozmawiaj z osobami w sprawie kontaktów do samotnych

Nowe osoby

Daniel

mazowieckie

Daniel 22 lat Warszawa

Wojciech Adrianek

łódzkie

Wojciech Adrianek 24 lat Działoszyn

Barbara

kuj-pom.

Barbara 68 lat

Krzysztof

wielkopolskie

Krzysztof 45 lat Ostrów Wielkopolski

Antony

Włochy

Antony 52 lat Palermo

Beata

lubelskie

Beata 36 lat Księżomierz

Paweł

dolnośląskie

Paweł 33 lat Karpacz

Sebastian

pomorskie

Sebastian 29 lat

Jasiek

śląskie

Jasiek 29 lat

Agatka

dolnośląskie

Agatka 27 lat

Rafał

śląskie

Rafał 37 lat Zabrze

bartłomiej

pomorskie

bartłomiej 33 lat

Renata

Francja

Renata 48 lat Paryż

Marcin

dolnośląskie

Marcin 41 lat Lisowice

Wiktoria

lubuskie

Wiktoria 22 lat

Katarzyna

kuj-pom.

Katarzyna 52 lat Bydgoszcz

Konrad

mazowieckie

Konrad 31 lat Garwolin

Katarzyna

mazowieckie

Katarzyna 41 lat Warszawa

ARTUR

łódzkie

ARTUR 40 lat Piotrków Trybunalski

Aleksander

opolskie

Aleksander 38 lat Opole

Dorota

dolnośląskie

Dorota 32 lat Świdnica

wojciech

mazowieckie

wojciech 74 lat warszawa

Adam

pomorskie

Adam 31 lat Szczecinek

Jarek

kuj-pom.

Jarek 50 lat Bydgoszcz

Masz już konto?

Zaloguj się

Portal wybierany przez Singli!

Dowiedz się czemu